Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону

Київ 03:39

В Посольстві України в Російській Федерації відбулося відзначення 100-річчя української дипломатичної служби

22 грудня 2017, 19:04

В Посольстві України в РФ в урочистій обстановці відкрито виставку архівних документів «Українська дипломатія 1917 – 1924 рр.: зародження національних традицій», присвячену 100-річчю української дипломатичної служби.

Відкриваючи виставку, керівник дипломатичної установи сказав, що відзначаючи 100-річчя української дипломатії та вшановуючи її традиції, не можна не помітити значну подібність історичних викликів та завдань зовнішньополітичних служб періоду Української революції та сучасної України.

Новітня українська дипломатія досягла значного успіху на шляху, де, на жаль, свого часу зазнали поразки наші попередники – засновники дипломатичної служби УНР.

За роки незалежності вітчизняні дипломати зробили вагомий внесок у розбудову української державності, захист суверенітету і територіальної цілісності України.

Серед важливих здобутків вітчизняної дипломатії – приєднання України до ОБСЄ, Ради Європи, Світової організації торгівлі та інших важливих міжнародних організацій.

То ж наші з вами зусилля, шановні колеги, мають бути спрямовані на те, щоб дипломатична служба сучасної України і надалі професійно та наполегливо відстоювала національні інтереси, залишаючись вірною традиціям української дипломатії та гідною пам’яті її засновників та першопрохідців.

Для участі у відзначенні 100-річчя української дипломатичної служби були запрошені представники Національного культурного центру України у Москві та українських громад.