Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону

Київ 19:21

Щорічний фестиваль „Шевченківська весна”

19 березня 2018, 15:54

17 березня 2018 року в Ростовському обласному будинку народного мистецтва із залученням культурних осередків української громади консульського округу у рамках щорічного фестивалю „Шевченківська весна” було проведено заходи із вшанування пам’яті та творчості Т.Г.Шевченка.

Зокрема, проведено круглий стіл на тему „М.Шагінян про роль Т.Г.Шевченка у світовій культурі”. У круглому столі взяли участь дипломати Генконсульства, професорсько-викладацький склад Південного федерального університету (ПФУ) та коледжу Ростовського інституту юстиції, голова РУНКА В.Макарчук, представники української діаспори Ростовської області та Краснодарського краю, студенти Південного федерального університету та громадяни, які цікавляться творчістю Т.Г.Шевченка.

Також проведено тематичну виставку Донських художників (етнічних українців) та народних ремесел.

Фестиваль „Шевченківська весна” завершено великим концертом із залученням творчих колективів як Ростовської області, так і Краснодарського краю.

На урочистих заходах з вшанування пам’яті та творчості Т.Г.Шевченка були присутні представники іноземного дипломатичного корпусу та діаспорських організацій Ростовської області.