Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону

, Київ 06:11

Участь у регіональному фестивалі української національної культури «Струни серця» Генконсульства України в Ростові-на-Дону

04 грудня 2017, 10:45

2 грудня 2017 року у м.Шахти Ростовської області представники Генерального консульства України в Ростові-на-Дону взяли участь у регіональному фестивалі української національної культури «Струни серця».

Організатором фестивалю, який проходив 1-2 грудня 2017 року у м. Шахти Ростовської області виступила громадська організація «Ростовська регіональна українська національно-культурна автономія». В рамках фестивалю були проведені круглі столи, зустрічі з майстрами культури та мистецтва, майстер-класи української народної творчості, конкурсна концертна програма та виставка робіт майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Окрім українських дипломатів в заході взяли участь: виконуючий обов’язки заступника Голови Адміністрації м. Шахти С.Федосєєв, керівник департаменту культури Адміністрації м. Шахти С.Морозова,  голова української культурної автономії в Ростовській області В.Макарчук, Заслужена артистка Дагестану А.Коломієць, представники багатьох національно-культурних центрів Ростовської області, Кубані, Ставропілля та інших регіонів півдня Росії, школярі та студенти навчальних закладів Ростовської області, а також багато інших гостей та жителів міста.

В ході проведення святкового заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченко, надано слово представникам Генконсульства, В.Макарчуку та іншим гостям та учасникам.

Під час виступів цитували вірші Тараса Григоровича Шевченка, було відмічено необхідність збереження та розвитку українського етносу та культури.

У святковому концерті взяли участь переможці конкурсної концертної програми української пісні та танцю: хор української пісні «Червона калина», народний самодіяльний естрадний вокальний ансамбль «Успіх», муніципальний ансамбль пісні та танцю «Надія», ансамбль пісні та танцю «Легенда», дитячий танцювальний колектив «Міні-денс».

Останні новини

День в історії | 30 квітня, 10:48

День в історії | 29 квітня, 10:48

Конституція УНР | 29 квітня, 08:21

День в історії | 28 квітня, 10:47